Nacházíte se zde: Úvod Info službyPočítačové centrumNávody › Přesměrování pošty z e-mailové schránky AMU do jiné schránky - plná verze

Přesměrování pošty z e-mailové schránky AMU do jiné schránky - plná verze

<p>Jak si mohu nechat automaticky předávat (kopírovat) poštu z mé schránky na AMU GroupWise do mojí schránky jinde? <br />Můžete použít buď plnou verzi úprav popsanou dále, nebo zjednodušenou verzi, s návodem <a href="http://www.amu.cz/?c_id=4623">zde</a>.<br /></p>
  • Následující instrukce slouží k nastavení pravidla GroupWise, které bude automaticky předávat (kopírovat) každou novou e-mailovou zprávu, došlou na Vaši AMU schránku, do libovolné určené schránky. Originální e-mail zůstane ve Vaší schránce na AMU.

 

 

1) Vstupte přes Portál AMU do e-mailového systému GroupWise a klikněte na ikonu Možnosti Obrázek “/imgs/options_over.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. .

2) V okně Možnosti Klikněte na ikonu Pravidla, V roletovém menu vyberte Předat dál, Klikněte na tlačítko Vytvořit.

6) Vyplňte Název pravidla a adresu Komu bude pošta předávána a pravidlo uložte.

7) Můžete nastavit pravidlo tak, že jsou předávámy pouze e-maily splňující určitou podmínku. Vyplňte podmínku, nebo uložte pravidlo bez podmínky. Předávány pak budou všechny nově došlé e-maily.

8) V okně Možnosti vidíte nové pravidlo předání na seznam.cz. Každé pravidlo má vlevo zaškrtávací aktivační box. Použijte jej pro dočasné zastavení činnosti pravidla.

Nyní budou všechny nově došlé e-maily předávány na určenou adresu.

© 2007-2011 Akademie múzických umění v Praze