Nacházíte se zde: Úvod Aktuálně › COLLABORATIVE EXHIBITION EXCHANGE

COLLABORATIVE EXHIBITION EXCHANGE

Galerie AMU představí v květnu 2016 fotografie a videa diplomantů Katedry fotografie a filmu newyorské Tisch School of the Arts. Výstava se koná ve spolupráci s Katedrou fotografie FAMU, jejíž studenti budou vystavovat své práce zase v Gulf and Western Gallery Tisch School of the Arts, New York University.
COLLABORATIVE EXHIBITION EXCHANGE

Ella Barnes, Elisabeth Berezansky, Zachary Blomquist, Elliott Brown Jr., Rachel Cabitt, Tyler Givens, Kristian Heijkoop, Seungmin Kim, Talia Kirsh, Joann Lee, William Martin III, Kelly Morris, Nathaniel Palmer, Julia Wang, Mariana Zenteno
kurátorka: Editha Mesina (Tisch School of the Arts, NYU)

Představení prací vzniklých pod Katedrou fotografie a zobrazování na Tisch School of the Arts, New York University je ukázkou z klauzurní výstavy diplomantů roku 2016. Práce studentů této katedry jsou velmi různorodé – dotýkají se rasové nesnášenlivosti, genderu, současné kultury, globálních problémů a historie fotografického média. Tvůrčí krajina, kterou Katedra fotografie a zobrazování představuje, je prostředím plodné experimentace a spolupráce: studenti čerpají inspiraci z bohaté tradice analogové fotografie i z práce s novými a rodícími se médii.

Vernisáž: 3. května 2016 od 18 h
Výstava potrvá v Galerii AMU do 29. května 2016.

https://www.facebook.com/events/268527620151985/

© 2007-2011 Akademie múzických umění v Praze