Nacházíte se zde: Úvod Aktuálně › Možné problémy s aplikacemi v portálu AMU

Možné problémy s aplikacemi v portálu AMU

Vážené kolegyně a kolegové, po vypnutí el. proudu na Malostranském náměstí se objevily problémy v přístupu k některým programům. Intenzivně na opravách pracujeme a postupně chyby odstraňujeme. Sledujte prosím Aktuality na webu AMU.

Vážené kolegyně a kolegové, po vypnutí el. proudu na Malostranském náměstí se objevily problémy v přístupu k některým programům. Chyby se projevují nahodile a ne vždy. Mohou se týkat aplikací v menu "osobní" - za přihlášením (vzdálený přístup k souborům, studium, výplatní lístek, změna vlastních údajů), dále seznamů studentů a zaměstnanců.

K přístupu do studijního systému KOS používejte prosím náhradní přístup přes www.amu.cz , položka menu Studium a výuka / KOS.

Intenzivně na opravách pracujeme a postupně chyby odstraňujeme, přesný termín ukončení problémů nelze však nyní bohužel určit.  Aktuální stav bude avizován zde na webu AMU. 

Omlouvám se za způsobené problémy. V případě potřeby kontaktujte prosím Počítačové centrum AMU  (257 532 638 nebo přímo mne na 606 608 027).

Radim Chvála, vedoucí Počítačového centra AMU

© 2007-2011 Akademie múzických umění v Praze