Nacházíte se zde: Úvod Aktuálně › Nadace ČEZ podpořila rozvoj výuky ve Zvukovém studiu HAMU

Nadace ČEZ podpořila rozvoj výuky ve Zvukovém studiu HAMU

Díky finanční podpoře z Nadace ČEZ byla do Zvukového studia HAMU, které poskytuje prostorové a technické vybavení Katedře zvukové tvorby HAMU, pořízena sada mikrofonů a příslušenství pro výuku live zvučení a výuku bezdrátových zvukových přenosů na krátkou vzdálenost.
Nadace ČEZ podpořila rozvoj výuky ve Zvukovém studiu HAMU
Jedná se o sady Sennheiser EW 500 s dynamickým i kondenzátorovým mikrofonem pro snímání zpěvu a mluveného slova, dále dvě klopové mikrofonní sady Sennheiser EW 512 pro kontaktní snímání nástrojů a mluveného slova i zpěvu a konečně též hlavový mikrofonní systém HSP2-EW-3 s kulovou charakteristikou, taktéž pro snímání zpěvu a mluveného slova. Variabilita, vlastnosti a technické parametry činí z pořízeného vybavení mikrofonní techniky vítané rozšíření arzenálu pro výuku live zvučení a přizvučování v reálných prostorách. Studenti si osvojí práci s moderní bezdrátovou mikrofonní technikou za pomoci kvalitních prostředků. Provoz byl zatím zahájen ve zkušebním režimu.

Pro slavnostní zahájení provozu a výuky byl zvolen zahajovací koncert projektu Pražské klarinetové dny 1. července 2017.

čez

© 2007-2011 Akademie múzických umění v Praze