Nacházíte se zde: Úvod Aktuálně › Nové projekty v Galerii AMU

Nové projekty v Galerii AMU

Od 26. ledna je v Galerii AMU otevřena nová interaktivní výstava absolventů Centra audiovizuálních studií FAMU s názvem Lidé se dělí do dvou skupin. Společné vystoupení Petra Vrby, Miroslava Tótha, Jan Kulky, Mikuláše Mrvy a Tomáše Miky zahájí 27. ledna nový cyklus A plus V. V jeho rámci se budou ve výstavních prostorách galerie pravidelně konat koncerty, projekce a další jednovečerni události.
Nové projekty v Galerii AMU

Výstava Lidé se dělí do dvou skupin
(27. ledna – 21. února 2016; vernisáž 26. ledna v 18:00 h.)
"Společná výstava absolventů FAMU CAS je skupinovým dílem. Jste v prostoru. Výstava právě vzniká. Záleží na tom, kdy jste do galerie přišli. Pro inspiraci nás osmi i vás jsme vytvořili program, který souvisí s tématem vzdělání, procesu a pravidel. Jako bývalí spolužáci máme společnou zkušenost se způsobem vzdělávání. Se vzděláváním i vzdělaností souvisí vytvořená pravidla, podmínky, představy a skupiny. Pravidla něco vymezují a vyjasňují, něco jako třeba prostor nebo smysl. Kdo rozumí pravidlům, může hrát hru. Dá se pravidlo zrušit, nebo jen změnit?"

Více o programu zde.

Cyklus A plus V
Pod názvem A plus V se od ledna 2016 konají ve výstavních prostorách GAMU jednou až dvakrát měsíčně koncerty, projekce, multimediální projekty a další jednovečerní události. Dramaturgem cyklu je Martin Blažíček. 
Začátky událostí v 19:30 h (pokud není uvedeno jinak). Vstup volný.

Více o programu zde.

© 2007-2011 Akademie múzických umění v Praze