Nacházíte se zde: Úvod Aktuálně › Pozvánka na mezinárodní výstavu divadelní literatury Book Me 2016

Pozvánka na mezinárodní výstavu divadelní literatury Book Me 2016

Nakladatelství Akademie múzických umění v Praze pořádá ve dnech 4. až 7. května 2016 již čtvrtou mezinárodní prodejní výstavu Book me, letos zaměřenou na literaturu o divadle. Výstava se koná v rámci studentského divadelního festivalu Zlomvaz v prostorách pražské DAMU v Karlově ulici. Otevřena bude vždy od 11 do 19 hodin.
Pozvánka na mezinárodní výstavu divadelní literatury Book Me 2016

Své publikace o divadle z období posledních tří let budou na Book Me vystavovat významní čeští a zahraniční vydavatelé. Návštěvníci výstavy Book Me tak budou mít příležitost udělat si celkový přehled o české a zahraniční knižní produkci v oblasti divadla a za výhodnou cenu knihy i zakoupit.
Mezi vystavovateli jsou nejen přední česká vydavatelství, jako například Kant, Karolinum, Divadelní ústav, Knihovna Václava Havla, Grada, Svět a divadlo, Munipress, Brkola, Nakladatelství AMU, Torst a další, ale také mnohé prestižní zahraniční nakladatelské domy jako Cambridge University Press, Palgrave Macmillan, Duke University Press, Oxford University Press, Intellect, Yale University Press, Taylor&Francis, Harvard University Press.

© 2007-2011 Akademie múzických umění v Praze