Modulová a volitelná výuka

Moduly otevřené pro zápis

INFO

Stránka zobrazuje nabídku modulové a mimořádné výuky (tuto formu výuky používá převážně FAMU).

Přihlašování na tuto výuku (tyto moduly) probíhá prostřednictvím studijního informačního systému KOS (formulář pro zápis modulů najdete v menu Předměty > Moduly a mimořádné předměty).


Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
101MUVT Úvod do vokálních technik 1 37 27. 4. 2021 - Slavomír HOŘÍNKA POUZE STUDENTI KATEDRY SKLADBY HAMU, ONLINE PŘEDNÁŠKA T. ŠVARCOVÉ 26. 4. 2021
305MFFM FAMUFEST 37: Dialogy s HFF Mnichov 1 391 29. 4. 2021 13:00 - 15:30 Karla STOJÁKOVÁ www.famufest.cz 29. 4. 2021
305MAR ARTE 1 12 7. 5. 2021 09:30 - 16:00 Jiří VLACH https://www.arte.tv/en/ 30. 4. 2021

Moduly proběhlé nebo po uzávěrce

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
303MTSFT Televizní seriálová tvorba optikou feministických teorií 3 4 4. 12. 202 10:00 - 17:00 Alice RŮŽIČKOVÁ vyučuje Iva Baslarová online 1. 12. 2020
5. 12. 2020 10:00 - 17:00 Alice RŮŽIČKOVÁ vyučuje Iva Baslarová online 1. 12. 2020
303VZ Vyprávět zvukem 2 1 7. 10. 2020 10:00 - 15:00 Sborovna KDT 211 (LAZ-211) Viola JEŽKOVÁ proběhne online 7. 10. 2020
940MVPM1 Výzkumné a publikační metody: Akademická etika a vědecká komunikace 1 96 16. 10. 2020 - Jan JIŘÍK 30. 10. 2020
30. 10. 2020 - Jan JIŘÍK 30. 10. 2020
703MTPVS Teorie a praxe vojenského šermu v 19. století 1 5 17. 10. 2020 10:00 - 17:00 Michael KŇAŽKO Modul proběhne v Poněšicích 14. 10. 2020
18. 10. 2020 10:00 - 13:00 Michael KŇAŽKO 14. 10. 2020
303MEOFW Ex Oriente Film Workshop 2020 3 33 19. 10. 2020 18:00 - 20:00 Lukáš KOKEŠ výuka online v angličtině 19-24.10. více viz sylabus 15. 10. 2020
303MOJIH MFDF Ji.hlava 2020 online 3 9 27. 10. 2020 - Alice RŮŽIČKOVÁ online přístup na festival 27.10.-8.11.2020 23. 10. 2020
303MSTP Seminář tvůrčího psaní – Média a dokument 2020 4 5 28. 10. 2020 10:00 - 16:00 Alice RŮŽIČKOVÁ výuka online 28.10.-1.11.2020, více v sylabu 25. 10. 2020
303MRRM Rob Rombout Masterclass: Sound Before Image 1 0 29. 10. 2020 09:30 - 17:30 Alice RŮŽIČKOVÁ online in english 26. 10. 2020
204DHP1 Dílna s hostujícím pedagogem 1 1 2 29. 10. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
30. 10. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
12. 11. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
13. 11. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
19. 3. 2021 14:00 - 16:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
26. 3. 2021 14:00 - 16:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
2. 4. 2021 14:00 - 16:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
9. 4. 2021 14:00 - 17:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
300MCR Carlos Reygadas a jeho tvůrčí metoda 1 4 30. 10. 2020 16:30 - 19:00 David ČENĚK online 21. 10. 2020
204DHP4 Dílna s hostujícím pedagogem 4 1 -2 4. 11. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
11. 11. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
18. 11. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
25. 11. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
2. 12. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
9. 12. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
10. 12. 2020 20:30 - 22:30 Sodja ZUPANC-LOTKER 30. 10. 2020
373MDVR Dreaming in VR: the art of immersive storytelling 2 0 5. 11. 2020 10:00 - 15:00 Mika JOHNSON online 4. 11. 2020
6. 11. 2020 10:00 - 15:00 Mika JOHNSON 4. 11. 2020
311MAVI Avid Media Composer Workshop 2 2 6. 11. 2020 10:00 - 18:00 4. 11. 2020
7. 11. 2020 10:00 - 18:00 4. 11. 2020
703MTPCT Teorie a praxe cvičení taijiquan 1 6 7. 11. 2020 10:00 - 17:00 Michael KŇAŽKO Modul proběhne v Poněšicích 3. 11. 2020
8. 11. 2020 10:00 - 13:00 Michael KŇAŽKO 3. 11. 2020
206EIP1 Mezinárodní perspektivy managementu živého umění 1 18 9. 11. 2020 13:30 - 15:00 Paul BOURNE 6. 11. 2020
16. 11. 2020 13:30 - 15:00 Paul BOURNE 6. 11. 2020
23. 11. 2020 13:30 - 15:00 Paul BOURNE 6. 11. 2020
30. 11. 2020 13:30 - 15:00 Paul BOURNE 6. 11. 2020
7. 12. 2020 13:30 - 15:00 Paul BOURNE 6. 11. 2020
14. 12. 2020 13:30 - 15:00 Paul BOURNE 6. 11. 2020
940MVPM2 Výzkumné a publikační metody: Informační zdroje a publikační platformy 1 97 13. 11. 2020 - Jan JIŘÍK 13. 11. 2020
27. 11. 2020 - Jan JIŘÍK 13. 11. 2020
311FFI Frameforge Introduction 1 4 14. 11. 2020 12:00 - 16:00 Priit POHJALA 9. 11. 2020
204DHP2 Dílna s hostujícím pedagogem 2 1 4 19. 11. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
20. 11. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
26. 11. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
27. 11. 2020 10:00 - 13:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 29. 10. 2020
305MHF How to Festival 1 92 19. 11. 2020 10:00 - 13:00 CZ 19. 11. 2020
3. 12. 2020 10:00 - 13:00 EN 3. 12. 2020
300MDYL Dialogy s Yorgosem Lanthimosem 1 1 20. 11. 2020 10:30 - 12:30 David ČENĚK online 19. 11. 2020
303MKUNG Kung-fu příkazového řádku 2 1 11. 12. 2020 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Jan ŠÍPEK 1. 12. 2020
12. 12. 2020 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Jan ŠÍPEK 1. 12. 2020
18. 12. 2020 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Jan ŠÍPEK 8. 12. 2020
19. 12. 2020 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Jan ŠÍPEK 8. 12. 2020
940MVPM3 Výzkumné a publikační metody: Akademické psaní 1 96 12. 12. 2020 - Jan JIŘÍK 11. 12. 2020
15. 1. 2021 - Jan JIŘÍK 11. 12. 2020
29. 1. 2021 - Jan JIŘÍK 11. 12. 2020
300MRP Rodrigo Prieto – kameramanská práce 1 2 14. 12. 2020 18:00 - 20:00 David ČENĚK distanční výuka 13. 12. 2020
305MHB Hudební banka a její využití ve filmové praxi 1 15 18. 12. 2020 10:00 - 13:00 18. 12. 2020
303HDTB Hostující dílna: Tomáš Bojar 4 0 7. 1. 2021 10:00 - 17:00 Alice RŮŽIČKOVÁ vyučuje Tomáš Bojar, pouze pro max. 7 studentů KDT 2-5.r - online 1. 11. 2020
8. 1. 2021 10:00 - 17:00 Alice RŮŽIČKOVÁ vyučuje Tomáš Bojar, pouze pro max. 7 studentů KDT 2-5.r - online 1. 11. 2020
303MPONA Příprava a organizace natáčení v ateliéru 1 19 12. 1. 2021 14:00 - 17:00 Michal BAUMBRUCK online pouze pro studenty 2. bc.r KDT a CINNK 12. 1. 2021
940MVPM4 Výzkumné a publikační metody: Výzkumné projekty 1 96 12. 2. 2021 - Jan JIŘÍK 12. 2. 2021
26. 2. 2021 - Jan JIŘÍK 12. 2. 2021
300MARF Jyoti Mistry: Some Propositions in Artistic Research in Film 1 18 5. 3. 2021 09:00 - 16:00 Helena BENDOVÁ Lektorka: Jyoti Mistry. Online přednáška a seminář v anglickém jazyce. Link bude zaslán účastníkům předem. 4. 3. 2021
19. 3. 2021 10:00 - 13:00 Helena BENDOVÁ 4. 3. 2021
303MEDP Procházka East Doc Platformou 1 14 5. 3. 2021 16:00 - 18:00 Radim PROCHÁZKA proběhne online v rámci East Doc Platform 5. 3. 2021
303MEOFF Ex Oriente Film a East Doc Forum 2021 2 32 6. 3. 2021 - Lukáš KOKEŠ proběhne online v rámci East Doc Platform 6. 3. 2021
300FVOD FAMU VOD 1 25 9. 3. 2021 - Alexandra HRONCOVÁ 21. 3. 2021
302MODP Okna do praxe 2 10 10. 3. 2021 18:00 - 20:00 Bohdan SLÁMA 13 přednášek online: 10.3.,17.3.,24.3.,31.3.,7.4.,14.4.,21.4.,28.4.,5.5.,12.5.,19.5. 26.5.,2.6.2021 9. 3. 2021
940MVPM5 Výzkumné a publikační metody: Vytváření odborné knihovny zdrojů 1 97 12. 3. 2021 - Jan JIŘÍK 12. 3. 2021
26. 3. 2021 - Jan JIŘÍK 12. 3. 2021
303MDOKI Dok.incubator zblízka 2 9 19. 3. 2021 10:00 - 12:00 Lukáš KOKEŠ online modul pro 5 KDT, 5 KSS, 5 KP 19. 3. 2021
9. 4. 2021 - Lukáš KOKEŠ čas bude oznámen 19. 3. 2021
204DHP3 Dílna s hostujícím pedagogem 3 1 -2 1. 4. 2021 10:00 - 12:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
8. 4. 2021 10:00 - 12:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
15. 4. 2021 10:00 - 12:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
22. 4. 2021 10:00 - 12:00 Sodja ZUPANC-LOTKER 16. 3. 2021
940MVPM6 Výzkumné a publikační metody: Základy sociologických šetření 1 97 9. 4. 2021 - Jan JIŘÍK 9. 4. 2021
23. 4. 2021 - Jan JIŘÍK 9. 4. 2021
303MPPD Pitching pro dokumentaristy 2 7 12. 4. 2021 15:40 - 18:05 Sborovna KDT 211 (LAZ-211) Tomáš POTOČNÝ pouze pro studenty KDT 3-5. ročník 12. 4. 2021
19. 4. 2021 15:40 - 18:05 Sborovna KDT 211 (LAZ-211) Tomáš POTOČNÝ pouze pro studenty KDT 3-5. ročník 12. 4. 2021
26. 4. 2021 15:40 - 18:05 Sborovna KDT 211 (LAZ-211) Tomáš POTOČNÝ pouze pro studenty KDT 3-5. ročník 12. 4. 2021
3. 5. 2021 15:40 - 18:05 Sborovna KDT 211 (LAZ-211) Tomáš POTOČNÝ pouze pro studenty KDT 3-5. ročník 12. 4. 2021
305MAH Agenti herců v Čechách 1 177 16. 4. 2021 09:00 - 12:00 Karla STOJÁKOVÁ 9. 4. 2021
16. 4. 2021 12:00 - 13:00 Karla STOJÁKOVÁ OBĚDOVÁ PAUZA 9. 4. 2021
16. 4. 2021 13:00 - 16:00 Karla STOJÁKOVÁ 9. 4. 2021
303MDMY Dějiny myšlení 2 69 16. 4. 2021 10:00 - 17:00 Antonín DOLÁK online přednáší PhDr. Mgr. Antoín Dolák, Ph.D. 16. 4. 2021
23. 4. 2021 10:00 - 17:00 Antonín DOLÁK online přednáší PhDr. Mgr. Antoín Dolák, Ph.D. 16. 4. 2021
303MWCPH Workshop na festivalu CPH:DOX 5 5 21. 4. 2021 - Lucie KRÁLOVÁ modul pro 5 vybraných magistrů KDT 21.4.-2.5.2021 13. 3. 2021