ANLUPA – AUTOMATICKÉ VYHLEDÁVÁNÍ VÝZEV PRO VÝZKUMNÉ GRANTY A PROJEKTY

Využijte novou aplikaci ANLUPA , která vyhledává otevřené výzvy na projekty uveřejněné v národním informačním systému VaVaI a v evropském systému Research & Innovation Participant Portal.

ANLUPA pomáhá všem, kdo hledají zdroje financování pro své projekty výzkumu, experimentálního vývoje a inovací a je tak určena především pro uživatele z řad vědeckých akademických pracovníků a doktorandů na vysokých školách a ve výzkumných ústavech.

Po přihlášení do aplikace můžete využít osobního Strážce výzev, který Vás upozorní emailem na nově vyhlášené výzvy, jejich změny či termíny jejich uzávěrek.

Přihlášení je velmi snadné, služba je bezplatná.

Postup pro přihlášení:

Klikněte na odkaz aplikace ANLUPA zde , vyberte Akademie múzických umění a přihlaste se svými uživatelskými údaji.

Pokud chcete rychle filtrovat výzvy bez přihlášení, můžete tak učinit zde .

Funkce aplikace:

Po přihlášení do aplikace si můžete nastavit individuálního „Strážce výzev“, který Vás bude pravidelně informovat o nově vyhlášených výzvách, jejich změnách či termínech jejich uzávěrek. Pokud Vás nějaká výzva zaujme, můžete si ji uložit mezi sledované.

Nápověda:

Po přihlášení do aplikace naleznete na horní liště odkaz „Nápověda“, která obsahuje stručná instruktážní videa a také seznam FAQ.

Více informace k aplikaci naleznete také zde .

Uživatelé si mohou stáhnout nebo vytisknout jednu kopii všech materiálů pro osobní nekomerční použití za předpokladu, že tyto materiály nebudou žádným způsobem upravovat či doplňovat. Informace uvedené na těchto stránkách nebo získané prostřednictvím aplikace ANLUPA není dovoleno kopírovat, distribuovat nebo jinak předávat třetím osobám pro komerční i nekomerční využití bez výslovného písemného souhlasu Provozovatelů.