Centrum pohybové přípravy, sportu a rehabilitace

Centrum pohybovém přípravy je pracoviště AMU s celoškolskou působností.

Prostřednictvím pedagogického procesu a ve spolupráci s jednotlivými fakultami působí na studenty tak, aby opouštěli školu vybaveni odpovídajícími pohybovými znalostmi, profesní tělesnou zdatností a návyky, jak si tuto zdatnost uchovat. CPP se snaží, aby studenti pochopili, že jde o hlubší spojení pohybu a života, neboť prostřednictvím pohybu se o sobě a druhých dovídáme mnohem víc a díky pohybu směřujeme k báječnému pocitu, kdy rozum a tělo fungují jako celek.

Cílem práce centra je realizace takové výuky, která umožní všem posluchačům zapojení do pohybového systému během studia i po jeho skončení, a tak s ohledem na umělecké zaměření a profesní potřebu plně realizovat pohybové vzdělání.

 

ROZVRH NA ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ 23.5. - 10.6. 2022

ÚTERÝ 24.5., 31.5. a 7.6.

9,00                   Kompenzační cvičení

15,00                Kompenzační cvičení

STŘEDA 25.5., 1.6. a 8.6.

12,00                Tai-chi

ČTVRTEK 26.5., 2.6. a 9.6.

12,00                Kondiční cvičení

13,30                Jóga

Hodiny jsou určeny pro studenty, kteří potřebují doplnit docházku ke splnění zápočtu (8 lekcí) a pro všechny, kteří si chtějí jen zacvičit...

Adresa: Malostranské náměstí 12, Praha 1, 118 00
 
Sborovna, sekretariát: +420 234 244 562
Pohybové studio: +420 234 244 564

Vedoucí centra
Mgr. Sabina Fiřtová, sabina.firtova@amu.cz  

Sekretářka katedry
Mgr. Věra Vichová,  vera.vichova@amu.cz 
 


Pedagogové
Rozvrh Pohybového studia 2021/22 Letní semestr
Rozvrh CPP 2021/22 Letní semestr

 

  • BASÁK Karel
    šerm        

(karel.basak@amu.cz)

  • Mgr. ČEDÍK Roman
    florbal, sebeobrana, horolezení

(roman.cedik@amu.cz)

 
  • Mgr. FIŘT Jiří
    akrobacie, florbal

(jiri.firt@amu.cz)

  • Mgr. FIŘTOVÁ Simona
    kompenzační cvičení, plavání, volejbal, basketbal, posilovna 

(Simona.firtova@amu.cz) 

  • Mgr. HUBAČOVÁ Zuzana
    jóga  

(zuzana.hubacova@amu.cz)   

  • Mgr. JELÍNKOVÁ Petra
    kompenzační cvičení, kondiční cvičení, jóga

(petra.jelinkova@amu.cz) 

  • MgA. Michael Kňažko
    tai-či, šerm

(michael.knazko@amu.cz) 

  • Mgr. HLAVIČKOVÁ Zuzana (MD)
  • PACHL Petr
    akrobacie, gymnastika

(petr.pachl@amu.cz)

  • Mgr. PACHL Tomáš
    akrobacie, skoky na trampolíně                                              
  • REIDINGER Jiří
    pohybové divadlo

(jiri.reidinger@amu.cz)       

  • Mgr. VĚCHETOVÁ Tereza
    fyzioterapie        

(tereza.vechetova@amu.cz)   

  • MATYS Václav - individuální kompenzační cvičení
  • MANDOVÁ Tereza - individuální kompenzační cvičení

705 007 822

776 020 726

                                            

ROZVRH POHYBOVÉHO STUDIA 2022 - LETNÍ SEMESTR
PONDĚLÍ
9,00-10,30 Kompenzační cvičení Fiřtová Sa
10,30-12,00 Pilates Fiřtová Sa
12,00-13,30 Kondiční cvičení Fiřtová Sa
ÚTERÝ
9,00-10,30 Kompenzační cvičení Fiřtová Sa
10,30-12,00 Pilates Fiřtová Sa
15,00-16,30 Kompenzační cvičení Fiřtová Si
16,30-18,00 Kompenzační cvičení Fiřtová Si
STŘEDA
9,00-10,30 Kondiční cvičení Fiřtová Sa
10,30-12,00 Pilates Fiřtová Sa
12,00-13,30 Tai-či Kňažko M.
13,30-15,00 Jóga Jelínková P.
15,00-16,30 Tai-či Kňažko M.
ČTVRTEK
7,30-9,00 Kompenzační cvičení Fiřtová Si
9,00-10,30 Kompenzační cvičení Fiřtová Si
10,30-12,00 Posilovna Fiřtová Si
12,00-13,30 Kondiční cvičení Jelínková P.
13,30-15,00 Kompenzační cvičení Jelínková P.
15,00-16,30 Jóga Hubačová Z.
16,30-18,00 Jóga Hubačová Z.
PÁTEK
7,30-9,00 Tai-či Kňažko M.
9,00-10,30 Tai-či (AVALON) Kňažko M.
9,00-10,30 Kompenzační cvičení Fiřtová Sa
10,30-12,00 Jóga Jelínková P.
       Individuální kompenzační cvičení - rehabilitace

       Tereza Věchetová - 603 188 504

          Václav Matys - 705 007 822 (od 14.3. 2022)

          Tereza Mandová - 776 020 726 (od 14.3. 2022)

                

 
                  ROZVRH HODIN CPPSR NA LETNÍ SEMESTR 2022
AKROBACIE Pondělí  18:00 - 19:30 SOKOL ŽIŽKOV II T. Pachl: J. Fiřt
Pátek 8:00 - 9:30 SOKOL ŽIŽKOV II P. Pachl: J. Fiřt
BASKETBAL Středa  18:30 - 20:00 TYRŠŮV DŮM Si. Fiřtová
FLORBAL Úterý 13:00 - 14:30 SOKOL MALÁ STRANA R. Čedík
Úterý 18:30 - 20:00 TYRŠŮV DŮM J.Fiřt
PLAVÁNÍ Pondělí 20:00 - 21:30 TYRŠŮV DŮM Si. Fiřtová
Středa  20:00 - 21:00 TYRŠŮV DŮM Si. Fiřtová
POHYBOVÉ DIVADLO Čtvrtek  18:00 - 19:30 SOKOL ŽIŽKOV II J. Reidinger
ŠERM Pondělí 17:00 - 18:30 DAMU M. Kňažko
Úterý 17:00 - 18:30 DAMU M. Kňažko
TRAMPOLÍNA Čtvrtek  18:00 - 19:30 SOKOL ŽIŽKOV II T. Pachl
VOLEJBAL Středa  14:00 - 15,30 SOKOL MALÁ STRANA Si. Fiřtová
ZÁKLADY SEBEOBRANY Čtvrtek  13:00 - 14:30 TYRŠŮV DŮM R. Čedík
Foto Rokytnice 2021


.