Letní ubytování – hotelový provoz

Kolej AMU v Hradební ulici č. 7 nabízí prázdninové ubytování v období od 1.7. do 27.9. jednotlivcům i skupinám. Pro prázdninové hosty je vyhrazeno 110 lůžek v 50 pokojích, sdružených do apartmánů po dvou nebo třech místnostech s vlastním příslušenstvím. Díky své poloze v historickém centru umožní návštěvníkům vychutnat plně atmosféru Starého Města a čas vymezený k pobytu v Praze stoprocentně využít.

Vedle příjemného ubytování v modernizované a citlivě zrekonstruované budově může naše kolej nabídnout i něco navíc zájmovým skupinám, studentským kolektivům, uměleckým souborům, účastníkům hudebních kurzů či festivalů, orchestrům na turné, pěveckým nebo divadelním souborům – zkušební prostory, cvičné sály s nástroji, společenskou místnost. Ve dvanácti pokojích jsou umístěna pianina a klavíry. Cvičné místnosti s dalšími pianiny a také cemballem, harfou a varhanami jsou v suterénu budovy, kde je i další provozní zázemí (např. prádelna, o jejímž využití při delším pobytu se lze domluvit).

Na každém patře jsou k dispozici hostům kuchyňky se základním vybavením – vařiče, mikrovlnky, konvice, jídelní sady, atd. Samozřejmostí jsou výtahy, bezbariérový přístup a plně vybavený pokoj s příslušenstvím pro vozíčkáře, zvuková izolace, notové pulty, množství zrcadel, potřebných pro zpěváky a dirigenty, internetové připojení, na každém pokoji je BTV.

Ke společným posezením je možno vedle klubové místnosti využít za pěkného počasí také zahrádku s malým pódiem v atriu.

Náš personál tvoří spolehliví pracovníci, včetně jazykově vybavených recepčních. Nekompromisním požadavkem domovního řádu je zákaz kouření, nicméně i na kuřáky je pamatováno popelníky na dvorku.

Nejen naši studenti, ale i hosté, kteří kolej v Hradební ulici č. 7 navštívili, ocenili její přednosti – komfort a špičkové vybavení,  polohu v srdci Prahy (pět minut chůze od Staroměstského náměstí),  výborné dopravní spojení a zároveň  pohodlnou docházkovou vzdálenost do všech známých kulturních center: Obecního domu, Rudolfina, Stavovského i Národního divadla, Anežského kláštera

Ceny ubytování v prázdninovém/hotelovém provozu jsou stanoveny VÝNOS REKTORA Č.2_2018 - ceny ubytování, Kolej Hradební od 29. 6. 2018.pdf, účinným od 29. 6. 2018.


.