MODULES AND ELECTIVES

INFO

This page shows an offer of modules and special classes (these forms of instruction are used primarily at FAMU).

You can register for these classes (modules) using the KOS study information system (you can find the form for module registration in the menu: Předměty/Subjects > Moduly a mimořádné předměty/Modules and special subjects).

Code Název Credits Free Date Time from - to Room Teacher Note Deadline

Modules expired or after the deadline

Code Název Credits Free Date Time from - to Room Teacher Note Deadline
703LKA Summer Course 1 6 6. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
6. 7. 2024 08:00 - 12:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
4. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
3. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
2. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
1. 7. 2024 08:00 - 18:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ 31. 5. 2024
30. 6. 2024 16:00 - 22:00 Poněšice (Poněšice) Sabina FIŘTOVÁ Po přihlášení v KOSu je potřeba zaplatit zálohu 1000 Kč na katedře CPPSR u paní Víchové (denně 9 až 13 hodin) 31. 5. 2024
309MVPAP Visualization of psycho-acoustic space 1 3 24. 6. 2024 14:00 - 16:00 Vladimír MERTA 24. 6. 2024
302MCJV Práce s jeřábem 1 13 5. 6. 2024 10:00 - 18:00 Bohdan SLÁMA určenp pro studenty bakalářského studia režie a DAMU herectví 3. 6. 2024
306MPHP3 Acting workshop 2 1 26. 5. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 20. 5. 2024
25. 5. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 20. 5. 2024
307MKL Bookbinding II 1 9 24. 5. 2024 11:00 - 20:00 Room No. 2 (LAZ-207) Jan MAŠTERA 30. 4. 2024
309MJCIK Modul Jeremy Clapin - individual consultation 1 0 23. 5. 2024 10:00 - 13:00 Room No.415 (LAZ-415) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin, 3 studenti 23.5.2024 od 10 hod do 13 hod 20. 5. 2024
309MJCAW Modul Jeremy Clapin - Animation workshop 1 10 22. 5. 2024 11:00 - 19:00 Dolní Lomnice - Kunicích - Lom (DL) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin, Dolní Lomnici - Kunicích, v přírodě 20. 5. 2024
309MJCKA Modul Jeremy Clapin - presentation for KAT 1 8 21. 5. 2024 10:00 - 13:00 Room No.415 (LAZ-415) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin 20. 5. 2024
309MJCIK Modul Jeremy Clapin - individual consultation 1 0 21. 5. 2024 14:00 - 17:00 Room No.415 (LAZ-415) Michaela PAVLÁTOVÁ přednášející v rámci mentoringu Jeremy Clapin, 3 studenti 21.5.2024 od 14 hod do 17 hod 20. 5. 2024
300MCRPM Mentoring programme Carlos Reygadas film screenings and masterclass 1 51 21. 5. 2024 09:45 - 19:00 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) David ČENĚK Reference screening room, Studio FAMU, Kliementská 4 19. 5. 2024
300MJCMP Mentoring programme Jérémy Clapin masterclass and film screenings 1 51 20. 5. 2024 09:15 - 17:45 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) Michaela PAVLÁTOVÁ Reference screening room, Studio FAMU, Kliementská 4 17. 5. 2024
202PVK2 Training for Movement 2 2 7 18. 5. 2024 10:00 - 13:00 Velký taneční sál (KAR-S221) Klára LIDINSKÁ 16. 5. 2024
17. 5. 2024 16:00 - 19:00 Velký taneční sál (KAR-S221) Klára LIDINSKÁ 16. 5. 2024
373MP Portfolio - typesetting and graphic design in InDesign 1 5 15. 5. 2024 10:00 - 15:30 Room No. TR-336 (TR2-336) Martin BLAŽÍČEK 14. 5. 2024
302MNSF Sound as a Narrative Component of Film 1 21 10. 5. 2024 10:00 - 16:00 Projection Room (LAZ-124) Johana OŽVOLD 7. 5. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 10. 5. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
300MKVF How are Comics Studies using Film Studies findings? 1 72 10. 5. 2024 09:50 - 14:25 Room No. 3 (LAZ-241) Petra DOMINKOVÁ Hybridní výuka 9. 5. 2024
308MMPIK Mentoring programme - M. Ulano and P. Mierzwa; individual consultations 1 4 9. 5. 2024 09:30 - 13:30 SF ref. projekce, INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE - POUZE PRO MgA. STUDENTY a MgA. čekatele KZT FAMU. Po 23.4. bude případná volná kapacita poskytnuta bakalářům KZT. 30. 4. 2024
300MMPP Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa lectures and film screenings 2 49 9. 5. 2024 15:00 - 19:30 David ČENĚK Reference screening room, Studio FAMU, Kliementská 4 30. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 9. 5. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
309MAN Modul - Aniflm - international festival of animation 1 58 7. 5. 2024 08:00 - 23:00 Anifilm Internation festival (Anifilm) Michaela PAVLÁTOVÁ Účast na festivalu Anifilm 2024 a dodání výstupů na mail pedagožky Michaely Pavlátové. Modul trvá po celou dobu konání festivalu od 7.5.2024 do 12.5.2024. 6. 5. 2024
308MMPW Mentoring programme - M. Ulano and P. M. Ulano and M. Mierzwa; workshop 1 0 7. 5. 2024 09:00 - 16:00 SF, 3124 7. 5. 2024
300MMPW Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa workshop 1 1 6. 5. 2024 10:00 - 17:00 David ČENĚK Room 3122, Studio FAMU, Klimentská 4 30. 4. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 3. 5. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
300MMPP Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa lectures and film screenings 2 49 3. 5. 2024 10:00 - 16:00 David ČENĚK Room U1 30. 4. 2024
203TJT2 Traditional Stage Technologies 2 2 4 3. 5. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
307MKL Bookbinding II 1 1 3. 5. 2024 11:00 - 20:00 Room No. 2 (LAZ-207) Jan MAŠTERA 30. 4. 2024
300MMPP Mentoring programme Mark Ulano and Patrushkha Mierzwa lectures and film screenings 2 49 2. 5. 2024 09:00 - 19:30 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) David ČENĚK The programme takes place on 02 + 03 + 09 May 2024. 30. 4. 2024
203TJT2 Traditional Stage Technologies 2 2 4 2. 5. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 2. 5. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
203TJT2 Traditional Stage Technologies 2 2 4 1. 5. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
30. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
29. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 26. 4. 2024
373MZCGR Basics of Colour Grading 1 6 26. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. TR-336 (TR2-336) Dominik KRUTSKÝ 25. 4. 2024
300MCS Climate storytelling: once upon a time, the climate was changing fast 1 76 26. 4. 2024 10:00 - 15:00 Room No. 1 (LAZ-107) Andrea SLOVÁKOVÁ Pauza na oběd 12:00-13:00 25. 4. 2024
203TJT1 Traditional Stage Technologies 1 2 4 26. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 26. 4. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 25. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 25. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
203TJT1 Traditional Stage Technologies 1 2 4 25. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
24. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
23. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
205PDP Preparation of Theatrical Festival - optional 2 9 22. 4. 2024 - Přesný čas prvního setkání bude studentům oznámen s předstihem 21. 4. 2024
203TJT1 Traditional Stage Technologies 1 2 4 22. 4. 2024 10:00 - 16:00 Atelier - bakalářský atelier (KAR-K442) 19. 4. 2024
306MPHP2 Acting workshop 2 2 21. 4. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 19. 4. 2024
300MNRO Mentoring Program Nicolas Rey: material film & artist-run film labs + Oxberry workshop 2 0 20. 4. 2024 10:00 - 20:00 Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
306MPHP2 Acting workshop 2 2 20. 4. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Studio Famu, Klimentská 4, 110 00 Praha, místnost 3124 19. 4. 2024
300MNRF Mentoring programme Nicolas Rey: material film & artist-run film labs 1 45 19. 4. 2024 13:00 - 16:00 Projection Room (LAZ-124) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
300MNRO Mentoring Program Nicolas Rey: material film & artist-run film labs + Oxberry workshop 2 0 19. 4. 2024 20:30 - 22:40 Kino Ponrepo (PONREPO) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
19. 4. 2024 13:00 - 16:00 Projection Room (LAZ-124) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
301MNGP Introducing a new grant opportunity for screenwriters 1 12 19. 4. 2024 11:00 - 13:00 Room No. 7 (LAZ-344) Marek VAJCHR 18. 4. 2024
303MBRKO Building director's conditioning 1 6 19. 4. 2024 10:00 - 16:00 Room No. 2 (LAZ-207) Tereza REICHOVÁ 15. 4. 2024
305MNDD2 New digital ways of distribution of audiovisual projects 2 19 19. 4. 2024 09:50 - 12:05 Room No. 4 (LAZ-233) Kristina WEISEROVÁ 17. 4. 2024
300MNRF Mentoring programme Nicolas Rey: material film & artist-run film labs 1 45 19. 4. 2024 20:30 - 22:40 Kino Ponrepo (PONREPO) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
300MNRO Mentoring Program Nicolas Rey: material film & artist-run film labs + Oxberry workshop 2 0 18. 4. 2024 13:00 - 16:00 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 18. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
300MNRF Mentoring programme Nicolas Rey: material film & artist-run film labs 1 45 18. 4. 2024 13:00 - 16:00 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) Alexandra MORALESOVÁ 17. 4. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 18. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
303SINK Situation shooting and communication on the set 2 7 13. 4. 2024 10:00 - 17:00 Vít KLUSÁK pouze pro 2. ročník KDT a KK 12. 4. 2024
300MDUZ2 FAMU on Mental Health II 1 15 12. 4. 2024 11:00 - 14:30 Room No. 1 (LAZ-107) Marta ŠVECOVÁ Lektorující: Mgr. Anna Vozková Ph.D, Bc. Kamil Rain 11. 4. 2024
940MVPM6 Research and Publication Methods: Basics of sociological surveys 1 10 12. 4. 2024 10:00 - 12:00 Daniela MACHOVÁ Bude probíhat on-line. 12. 4. 2024
303SINK Situation shooting and communication on the set 2 7 12. 4. 2024 10:00 - 17:00 Vít KLUSÁK pouze pro 2. ročník KDT a KK 12. 4. 2024
305MSA Sales Agent and Sales Strategy 1 96 12. 4. 2024 11:00 - 15:00 Jitka KOTRLOVÁ Místo konání: Kino Kavalírka, Plzeňská 210, Praha 5 Registrace je možná prostřednictvím mailové adresy: film@krutonfilm.cz V emailu uveďte katedru, ročník, název projektu, metráž, typ (hraný/dokumentrání/animovaný film) a synopsi spolu s informacemi, ve které fází se project momentálně nachází. 12. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 11. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 11. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
703MKSPZ Classical fencing and its health benefits 1 3 7. 4. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 2. 4. 2024
6. 4. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 2. 4. 2024
304MCMAC Cinematographer Manuel Alberto Claro, DFF ACC 2 0 5. 4. 2024 09:00 - 15:00 Vidu GUNARATNA starts at LDK (room 226 at FAMU KK) 31. 3. 2024
308MTDT 3D Printing for Sound Engineers 1 17 5. 4. 2024 09:00 - 18:00 Room No. 318 (LAZ-318) Petr NEUBAUER Je vítán kdokoliv, kdo dorazí v 9:00, ať včas začneme. Pokud víte, že dorazíte po 9:30 NECHOĎTE, teorie bude tou dobou v běhu, bez ní nemá pokračování v modulu význam… POUZE PRO KZT. 5. 4. 2024
303MPCPD Transformations of the Czech political documentary film 1 11 5. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 217 (LAZ-217) 4. 4. 2024
203SSM2 Contemporary Scenography 2 1 8 4. 4. 2024 18:00 - 19:30 Jan ŠTĚPÁNEK 18. 3. 2024
304MCMAC Cinematographer Manuel Alberto Claro, DFF ACC 2 0 4. 4. 2024 09:00 - 18:00 Vidu GUNARATNA starts at Studio FAMU (Atelier A) 31. 3. 2024
304MWL Worshop - LED Production in Cinematography 2 3 4. 4. 2024 10:00 - 17:00 Room No. 226 (LAZ-226) Antonín WEISER 1. 4. 2024
300MMACM Mentoring programme Manuel Alberto Claro masterclass and film screenings 1 19 3. 4. 2024 12:30 - 18:15 Studio FAMU - reference Screen (SF-RP) David ČENĚK 1. 4. 2024
303MFEJS One World Festival 1 29 25. 3. 2024 19:00 - 22:00 Projection Room (LAZ-124) Masterclass by directors Anirban Dutta and Anupama Srinivasan. 18. 3. 2024
301MAU Fundamentals of Law 2 2 25. 3. 2024 10:00 - 13:30 Marek VAJCHR Proběhne na HAMU ve dnech 25. - 28. 3. 2024 24. 3. 2024
303MFEJS One World Festival 1 29 22. 3. 2024 15:00 - 16:40 Projection Room (LAZ-124) film Vězení dějin 18. 3. 2024
22. 3. 2024 17:00 - 18:30 Projection Room (LAZ-124) film Poznámky z Eremocénu 18. 3. 2024
303MDOKI Dok.incubator close up 2 10 22. 3. 2024 15:00 - 18:00 Lukáš KOKEŠ in english 4. 3. 2024
303MEXOR Ex Oriente Film and East Doc Forum 2 42 22. 3. 2024 - Lukáš KOKEŠ 22-28 March 2024, French Institute 20. 3. 2024
300MUKA Carbon calculators in audiovision 1 24 22. 3. 2024 10:00 - 15:00 Room No. 4 (LAZ-233) 21. 3. 2024
303MFEJS One World Festival 1 29 21. 3. 2024 15:00 - 16:15 Projection Room (LAZ-124) film Jiříkovo vidění 18. 3. 2024
20. 3. 2024 15:30 - 17:00 Projection Room (LAZ-124) film Tady Havel, slyšíte mě? 18. 3. 2024
703MTTPZ Traditional taijiquan and its health benefits 1 0 17. 3. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 12. 3. 2024
185MDHPL Poněšice Contemporary Music Workshop 2 29 17. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
703MTTPZ Traditional taijiquan and its health benefits 1 0 16. 3. 2024 10:00 - 17:00 Poněšice (Poněšice) Michael KŇAŽKO 12. 3. 2024
185MDHPL Poněšice Contemporary Music Workshop 2 29 16. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
15. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
303MKPVN The key to the portrait – an exploration of the mindset 1 4 15. 3. 2024 10:00 - 18:00 Room No. 211 (LAZ-211) Tereza REICHOVÁ pro 2. bc. r. KDT 11. 3. 2024
185MDHPL Poněšice Contemporary Music Workshop 2 29 14. 3. 2024 - Poněšice (Poněšice) Iva OPLIŠTILOVÁ Tvůrčí dílna soudobé hudby Poněšice, vede doc. Iva Oplištilová a doc. Slavomír Hořínka, více viz web HAMU_studijní aktuality 14. 3. 2024
305MFFIN FAMUFEST Industry 1 43 9. 3. 2024 11:00 - 18:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 7.3. - 9.3. Klub Letka 5. 3. 2024
303MDOKI Dok.incubator close up 2 10 8. 3. 2024 15:00 - 18:00 Lukáš KOKEŠ in english 4. 3. 2024
303MOMSS Material organization in the cutting room and Avid software 1 5 8. 3. 2024 10:00 - 17:00 pro KDT, doporučeno 1. bc. ročníku 4. 3. 2024
305MFFIN FAMUFEST Industry 1 43 8. 3. 2024 11:00 - 18:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 7.3. - 9.3. Klub Letka 5. 3. 2024
7. 3. 2024 11:00 - 18:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 7.3. - 9.3. Klub Letka 5. 3. 2024
306MFS Film Sound & Mixing Basics 2 0 2. 3. 2024 12:00 - 16:00 Tomáš DORUŠKA room 2002 Studio FAMU 29. 2. 2024
373MZCG Basics of Colour Grading 1 0 1. 3. 2024 10:00 - 17:00 Room No. TR-336 (TR2-336) Dominik KRUTSKÝ 26. 2. 2024
306MFS Film Sound & Mixing Basics 2 0 1. 3. 2024 12:00 - 16:00 Tomáš DORUŠKA room 2002 Studio FAMU 29. 2. 2024
306MPHP Acting workshop 2 1 24. 2. 2024 09:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA 23. 2. 2024
303MLVAF Lecturer management of amateur film projects 1 12 23. 2. 2024 10:00 - 15:30 Room No. 211 (LAZ-211) Tereza REICHOVÁ 23. 2. 2024
301MLSD Think and see like a filmmaker 2 9 20. 2. 2024 15:40 - 18:05 Room No. 434 (LAZ-434) Martin RYŠAVÝ výuka každé úterý - více info viz sylabus předmětu 25. 2. 2024
20. 2. 2024 18:10 - 20:35 Room No. 434 (LAZ-434) Martin RYŠAVÝ 25. 2. 2024
940MVPM4 Research and Publication Methods: Research projects 1 9 16. 2. 2024 10:00 - 12:00 Jindřiška BLÁHOVÁ Bude probíhat on-line. 16. 2. 2024
940MDSPV How to … Presenting your own research in the media 1 27 13. 12. 2023 16:00 - 18:00 Conference room (HAR-3066) Lenka VRTIŠKOVÁ 29. 11. 2023
940MVPM5 Research and Publication Methods: Creating a professional library of resources 1 7 1. 12. 2023 10:00 - 12:00 Tomáš LANGER Bude probíhat on-line. 24. 11. 2023
940MDSPV How to … Presenting your own research in the media 1 27 29. 11. 2023 16:00 - 18:00 Conference room (HAR-3066) Lenka VRTIŠKOVÁ 29. 11. 2023
940MVPM5 Research and Publication Methods: Creating a professional library of resources 1 7 24. 11. 2023 10:00 - 12:00 Tomáš LANGER Bude probíhat on-line. 24. 11. 2023
940MVPM2 Research and Publication Methods: Information sources and Publishing platforms 1 8 20. 10. 2023 10:00 - 12:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ Bude probíhat on-line. 20. 10. 2023
940MVPM1 Research and Publication Methods: Academic ethics and Scientific communication 1 8 13. 10. 2023 10:00 - 12:00 Daniela JOBERTOVÁ Bude probíhat on-line. 13. 10. 2023
205DVVDP Drama in Education in Volunteering 2 10 - Individuální plnění po dohodě s pedagogem 21. 4. 2024
173APHP Authenticity and elasticity in musical expression 1 4 18:00 - 20:30 Galerie HAMU (LIC-9022) Daniel MIKOLÁŠEK Místo konání první přednášky: Galerie HAMU, dne 21.3.2024 od 18 do 20:30 hod. Předmět má 8 přednášek, o termínu a místě konání dalších přednášek budete informování paní MgA. Ludmilou Waldmann Pavlovou, mobil: 737 554 879 30. 4. 2024
205JEV Stage project optional 2 10 - 21. 4. 2024
205DIDV Drama in Education Workshop 1 9 - dílna v rozsahu aspoň jednoho víkendu 17. 6. 2024
205DIDM Workshop with the focus on children and youth theatre 1 8 - Dílna v rámci Dětské scény nebo Mladé scény - po dohodě s pedagogem 17. 6. 2024
205IUP Art and Educative Projects 1 10 - Před zapsáním modulu nutná konzultace s doc. Marušákem 17. 6. 2024
205PSR Preparation of a Solo Recitation Performance 1 17 - 30. 5. 2024
205FYT Physical Training 1 20 - 30. 5. 2024
205PRE Recitation or Solo Intrepretation Performances 1 14 - 17. 6. 2024
205NKZUS National Round of the ZUŠ competition 1 20 - 30. 5. 2024
205DPRE Workshop focused on recital and solo interpretation of the text 1 20 - 17. 6. 2024
205DISP Creating and Repeat Performance the Educational Program in DISK 1 20 - 30. 5. 2024
205BREP Repeat Performace of Bachelor Theater Project 1 20 - 30. 5. 2024